Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Askevold, Anders (1834-1900)
Barn, okse og kuer 1861

Olje på lerret
47x63
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold Df. 1861.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 7 500–9 900 EUR 6 200–8 300

Tilslag NOK 62 000