Krohg, Christian(1852-1925)
Gjennom vinduet
Olje på plate
54x46
Dobbeltsignert nede t.v. og t.h.: C Krohg
Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Gjennem vinduet".
Påtegnet på baksiden av platen: "Hoppes katalog over Th Laurins saml side 165 pl. 195".
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 500–9 900EUR 6 200–8 300
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 58 000