Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Krohg, Christian (1852-1925)
Gjennom vinduet

Olje på plate
54x46
Dobbeltsignert nede t.v. og t.h.: C Krohg

Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Gjennem vinduet".
Påtegnet på baksiden av platen: "Hoppes katalog over Th Laurins saml side 165 pl. 195".

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 7 500–9 900 EUR 6 200–8 300

Tilslag NOK 58 000