Henrichsen, Frederik Carsten(1824-1897)
Fredriksberg slott, Danmark 1855
Olje på lerret
36,5x55
Signert og datert nede t.h.: FCH 1855
Dansk maler, best kjent som Carsten Henrichsen.
Proveniens:
Skipsreder Edvard Aaby.
Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 500–1 900EUR 1 200–1 600
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 39 000