Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Sommernatt

Litografi, lysmål
39x53
Signert nede t.h.: Espolin Johnson -

Nummerert nede t.v.: 81/150. Påtegnet nede t.v.: ""En sommernattsdröm" - original grafikk -".

Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 900–1 100EUR 700–900

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000