Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Sitter, Inger(1929-2015)

Litografi, lysmål
60x43
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: 13/20.

Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 500–700EUR 400–600

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 4 500