Sitter, Inger(1929-2015)
Litografi, lysmål
60x43
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Nummerert nede t.v.: 13/20.
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 500–700EUR 400–600
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 4 500
Litografi, lysmål
60x43
Nummerert nede t.v.: 13/20.
Vurdering