Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Sitter, Inger (1929-2015)

Litografi, lysmål
60x43
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: 13/20.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 500–700 EUR 400–600