Revold, Axel(1887-1962)
Landsby ved Karnak
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: Revold
Signert på baksiden, på blindrammen: "Revold". Påtegnet med tittel samme sted.
Kunstnerforbundet, Oslo 1964, kat.nr. 29.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 900–2 500EUR 1 600–2 100
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000