Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Dahl Teng, Kari
Pike med vannkanne 1990

Bronse
H: 23,5 cm
Signert og datert på plinten: Kari Dahl Teng 90

Selges til inntekt for Norges Blindeforbund.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500 USD 100–200 EUR 100–200