Dahl Teng, Kari
Pike med vannkanne 1990
Bronse
H: 23,5 cm
Signert og datert på plinten: Kari Dahl Teng 90
Selges til inntekt for Norges Blindeforbund.
Vurdering
NOK 1 000–1 500USD 100–200EUR 100–200
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000