Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Sitter, Inger(1929-2015)

Olje på lerret
65x54
Signert nede t.v.: Sitter

Datert og påtegnet på baksiden av lerretet: "Villa F 29-06-04 ISM 256".

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 900–7 300EUR 4 200–6 300

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 46 000