Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Kavli, Arne (1878-1970)
Figurer på svaberg 1916

Olje på lerret
55x56
Signert og datert nede t.v.: A- Kavli. 16

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000