Kavli, Arne(1878-1970)
I solen
Olje på lerret
59x48
Signert nede t.v.: A- Kavli
Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 109, med tittel: "I solen", oppført under året 1932.
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 90 000