Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Kavli, Arne (1878-1970)
I solen

Olje på lerret
59x48
Signert nede t.v.: A- Kavli

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 109, med tittel: "I solen", oppført under året 1932.

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 90 000