Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)
Romsdalshorn 1867

Olje på lerret
63x95
Signert og datert nede t.h.: JF Eckersberg 1867.

UTSTILT:

Drammen kunstforening, Jubileumsutstillingen 1986, kat.nr. 36.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 420 000