Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Romsdalshorn 1867

Olje på lerret
63x95
Signert og datert nede t.h.: JF Eckersberg 1867.

Drammen kunstforening, Jubileumsutstillingen 1986, kat.nr. 36.

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 420 000