Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Askevold, Anders (1834-1900)
Kyr ved et vadested 1887

Olje på lerret
123x80
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1887.

Signert og påtegnet på baksiden også med noe utydelig tittel, på blindrammen: "A: Askevold. Tempelforrerstr. 88, Düsseldorf. "Sonnenweg"". (?)

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 120 000