Askevold, Anders(1834-1900)
Kyr ved et vadested 1887
Olje på lerret
123x80
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1887.
Signert og påtegnet på baksiden også med noe utydelig tittel, på blindrammen: "A: Askevold. Tempelforrerstr. 88, Düsseldorf. "Sonnenweg"". (?)
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000