Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1894

Olje på lerret
57x90,5
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. Ddf. 1894.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 44 000