Askevold, Anders(1834-1900)
Ved vanningsstedet 1872
Olje på lerret
46x63
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1872.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 64 000
Olje på lerret
46x63
Vurdering