Askevold, Anders(1834-1900)
Ved vanningsstedet 1870
Olje på lerret
68x98
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1870.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
68x98
Vurdering