Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Askevold, Anders (1834-1900)
Ved vanningsstedet 1870

Olje på lerret
68x98
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1870.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000