Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Dine, Jim(1935-)
Monotype at Sidney Close III 1983

Akryl og emaljespray på papir
120x177
Signert og datert nede t.h.: Jim Dine 1983

Nummerert nede t.h.: 1/1
Monotypi i to deler, to papirark montert ved siden av hverandre.

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00