Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Dine, Jim (1935-)
Monotype at Sidney Close III 1983

Akryl og emaljespray på papir
120x177
Signert og datert nede t.h.: Jim Dine 1983

Nummerert nede t.h.: 1/1
Monotypi i to deler, to papirark montert ved siden av hverandre.

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000