Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Høst

Olje på plate
37x44,5
Signert nede t.v.: Weidemann.

Påtegnet med tittel på fransk på baksiden av platen: "Automne".

Vurdering

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 36 000