Høst
Olje på plate
37x44,5
Signert nede t.v.: Weidemann.
Påtegnet med tittel på fransk på baksiden av platen: "Automne".
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 36 000
Olje på plate
37x44,5
Signert nede t.v.: Weidemann.
Vurdering