Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Høst

Olje på plate
37x44,5
Signert nede t.v.: Weidemann.

Påtegnet med tittel på fransk på baksiden av platen: "Automne".

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 36 000