To figurer 1951
Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 51.
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 75 000
Olje på plate
61x50
Vurdering