Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Kvinne og mann 1943

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 43.

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000