Kvinne og mann 1943
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 43.
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 48 000
Olje på plate
60x73
Vurdering