Heramb, Thore(1916-2014)
Landskap 1950
Akvarell på papir, lysmål
36x58
Signert og datert nede t.v.: Th Heramb 50
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Akvarell på papir, lysmål
36x58
Vurdering