Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Heramb, Thore (1916-2014)
Landskap 1950

Akvarell på papir, lysmål
36x58
Signert og datert nede t.v.: Th Heramb 50

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering