Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Landskap 1950

Akvarell på papir, lysmål
36x58
Signert og datert nede t.v.: Th Heramb 50

Vurdering

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00