Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1954
Olje på lerret
51x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb -54
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
51x65
Vurdering