Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1954

Olje på lerret
51x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb -54

Vurdering

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000