Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1954

Olje på lerret
51x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb -54

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000