Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Portrett av Oskar

Olje på plate
55,5x33
Signert nede på midten: Bendik Riis

Påtegnet på baksiden: "Tilhører Oskar Romberg Veslev. 6 Blommenholm".

Vurdering

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000