Riis, Bendik(1911-1988)
Portrett av Oskar
Olje på plate
55,5x33
Signert nede på midten: Bendik Riis
Påtegnet på baksiden: "Tilhører Oskar Romberg Veslev. 6 Blommenholm".
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000