Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Riis, Bendik (1911-1988)
Portrett av Oskar

Olje på plate
55,5x33
Signert nede på midten: Bendik Riis

Påtegnet på baksiden: "Tilhører Oskar Romberg Veslev. 6 Blommenholm".

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering