Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Portrett av Edith Wahl

Olje på plate
44x35
Usignert

Påtegnet på baksiden: "Tilhører Oskar Romberg Veslev. 6 Blommenholm".

Vurdering

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000