Riis, Bendik(1911-1988)
Portrett av Edith Wahl
Olje på plate
44x35
Usignert
Påtegnet på baksiden: "Tilhører Oskar Romberg Veslev. 6 Blommenholm".
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
44x35
Usignert
Vurdering