Slettemark, Kjartan(1932-2008)
Komposisjon Hendelse i tre 1963
Akvarell, lysmål 63x48
Arket: 65x51
Signert og datert nede t.h.: K Slettemark 63
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000
Akvarell, lysmål 63x48
Arket: 65x51
Vurdering