Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Slettemark, Kjartan (1932-2008)
Komposisjon Hendelse i tre 1963

Akvarell, lysmål 63x48
Arket: 65x51
Signert og datert nede t.h.: K Slettemark 63

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000