Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Slettemark, Kjartan(1932-2008)
Komposisjon Hendelse i tre 1963

Akvarell, lysmål 63x48
Arket: 65x51
Signert og datert nede t.h.: K Slettemark 63

Vurdering

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 14 000