Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Deberitz, Per (1880-1945)
Pont Neuf, Paris 1924

Olje på plate
37x46
Signert og datert nede t.v.: P Deberitz 24

Påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen.

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000