Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Portrett av Astri Welhaven

Olje på lerret
54x46
Usignert

Påtegnet på baksiden av lerretet: "Malt av Per Deberitz Portrett av Astri Welhaven".

Vurdering

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000