Fokus 1900

Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 15. - 22. november.

Visning 15. - 22. november.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Deberitz, Per (1880-1945)
Portrett av Astri Welhaven

Olje på lerret
54x46
Usignert

Påtegnet på baksiden av lerretet: "Malt av Per Deberitz Portrett av Astri Welhaven".

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000