Deberitz, Per(1880-1945)
Portrett av Astri Welhaven
Olje på lerret
54x46
Usignert
Påtegnet på baksiden av lerretet: "Malt av Per Deberitz Portrett av Astri Welhaven".
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000