Widerberg, Frans(1934-2017)
I nærheten av ilden
Litografi
Lysmål: 83x62
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: E. X. Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Olga hilsen Frans Påtegnet med tittel nede på midten.
Pedersen 163.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000