Widerberg, Frans(1934-2017)
Rytter
Litografi
Lysmål: 62x82
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.v. og nede t.h.: 80 X Påtegnet med tittel nede på midten.
Pedersen 291 med annen tittel: Kvinne, rytter.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000