Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1969

Serigrafi
Lysmål: 57x47
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -69

Påtegnet nede t.v.: Serigrafi Pröve

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000