Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Vokteren

Litografi
Lysmål: 62x82
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: edit. 80 X Påtegnet med tittel nede på midten.

Pedersen 198.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000