Widerberg, Frans(1934-2017)
De usynlige
Litografi
Lysmål: 84x61,5
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: 80 X Påtegnet med tittel nede på midten.
Pedersen 208.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000