Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Lys i landskap

Litografi
Lysmål: 70,5x54
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 80 X Påtegnet med tittel nede på midten.

Pedersen 180 med annen tittel: Hest og to mennesker.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 10 000