Widerberg, Frans(1934-2017)
Lys i landskap
Litografi
Lysmål: 70,5x54
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: 80 X Påtegnet med tittel nede på midten.
Pedersen 180 med annen tittel: Hest og to mennesker.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000