Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Tre hester

Litografi
Lysmål: 62x82
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 80 X Påtegnet med tittel nede på midten.

Pedersen 213, avbildet på bokens omslag (speilvendt).

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering

1980-årene regnes som et høydepunkt i Frans Widerbergs grafiske produksjon.