Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fiskebåt med tre seil 1891

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Th. Holmboe. 91

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000