Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fiskebåt med tre seil 1891
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Th. Holmboe. 91
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000
Olje på lerret
65x81
Vurdering