Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Seilbåt og dampbåt ved kysten, Nord-Norge 1893
Olje på lerret
41x59
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 93.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Olje på lerret
41x59
Vurdering