Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Seilbåt og dampbåt ved kysten, Nord-Norge 1893

Olje på lerret
41x59
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 93.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering