Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Seilbåt og dampbåt ved kysten, Nord-Norge 1893

Olje på lerret
41x59
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 93.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00