Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Sommerdag til fjords, Balestrand

Olje på lerret
38,5x51,5
Signert nede t.h.: Hans -Dahl.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: ""Sommerdag til fjords" (Vest-Norge) Hans Dahl Balestrand". Også påtegnet samme sted: "I fuld seil".

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 42 000