Dahl, Hans(1849-1937)
Sommerdag til fjords, Balestrand
Olje på lerret
38,5x51,5
Signert nede t.h.: Hans -Dahl.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: ""Sommerdag til fjords" (Vest-Norge) Hans Dahl Balestrand". Også påtegnet samme sted: "I fuld seil".
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 42 000