Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Dahl, Hans (1849-1937)
Sommerdag til fjords, Balestrand

Olje på lerret
38,5x51,5
Signert nede t.h.: Hans -Dahl.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: ""Sommerdag til fjords" (Vest-Norge) Hans Dahl Balestrand". Også påtegnet samme sted: "I fuld seil".

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000

Tilslag NOK 42 000