Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Bergslien, Nils (1853-1928)
Hvem er høyest? 1898

Olje på lerret
103x77
Signert og datert nede t.v.: N. Bergslien. 1898

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 120 000