Bergslien, Nils(1853-1928)
Hvem er høyest? 1898
Olje på lerret
103x77
Signert og datert nede t.v.: N. Bergslien. 1898
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000
Olje på lerret
103x77
Vurdering