Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Bergslien, Nils(1853-1928)
Hvem er høyest? 1898

Olje på lerret
103x77
Signert og datert nede t.v.: N. Bergslien. 1898

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 120 000