Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Sitter, Inger (1929-2015)
Uten tittel

Litografi
Arket: 65x48
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: 5/250.

Inger Sitter grafikk 2016, oeuvrekatalog nr. 119.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering