Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Enger, Erling (1899-1990)
Landskap 1941

Olje på lerret
48x58
Signert og datert nede t.v.: Erling Enger -41

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000