Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Enger, Erling(1899-1990)
Landskap 1941

Olje på lerret
48x58
Signert og datert nede t.v.: Erling Enger -41

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 52 000