Enger, Erling(1899-1990)
Landskap 1941
Olje på lerret
48x58
Signert og datert nede t.v.: Erling Enger -41
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på lerret
48x58
Vurdering