Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Kihle, Harald (1905-1997)
Hestehandler fra Dalen i Telemark 1964

Akvarell på papir
32x24
Signert nede t.h.: Harald Kihle Datert og påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering