Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Hestehandler fra Dalen i Telemark 1964

Akvarell på papir
32x24
Signert nede t.h.: Harald Kihle Datert og påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00