Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Mor og barn

Olje på lerret
60x73
Usignert

Signert: "R. Th" og påtegnet med tittel antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen. Også påtegnet samme sted 24, kan være årstall 1924? Påtegnet, overstrøket, på lapp på baksiden, på blindrammen: "Rudolph Thygesen En mor...". Påtegnet på baksiden av lerretet: "Trondhjem".

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering