Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Skari, Edvard (1839-1903)
Norske kyst 1902

Olje på lerret
79x127
Signert og datert nede t.h.: Edvr. Skari 1902.

Signert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "Norske Kyst Evr Skari Christiania".

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering