Skari, Edvard(1839-1903)
Norske kyst 1902
Olje på lerret
79x127
Signert og datert nede t.h.: Edvr. Skari 1902.
Signert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "Norske Kyst Evr Skari Christiania".
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00