Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Losbåten går ut 1899

Olje på lerret
56x80
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 99.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 36 000