Haaland, Lauritz(1855-1938)
Losbåten går ut 1899
Olje på lerret
56x80
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 99.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 36 000
Olje på lerret
56x80
Vurdering