Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Skari, Edvard(1839-1903)
Seilskuter ved Træna 1881

Olje på lerret
32x55
Signert og datert nede t.h.: Edvr. Skari. 1881.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000