Skari, Edvard(1839-1903)
Seilskuter ved Træna 1881
Olje på lerret
32x55
Signert og datert nede t.h.: Edvr. Skari. 1881.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000
Olje på lerret
32x55
Vurdering