Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Heramb, Thore (1916-2014)
Landskapskomposisjon 1990

Akvarell på papir
Arket: 49,5x65,5
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 90

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering