Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Møller, Niels Bjørnsen (1827-1887)
Møller ved fossestryk 1851

Olje på papir, oppklebet på plate
39x64
Signert, datert og påtegnet nede t.h.: No 23/-51 N Møller

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering