Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Møller, Niels Bjørnsen(1827-1887)
Møller ved fossestryk 1851

Olje på papir, oppklebet på plate
39x64
Signert, datert og påtegnet nede t.h.: No 23/-51 N Møller

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 9 000