Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Mann med kløvhest i fjellandskap 1847

Olje på papir, oppklebet på lerret
23x39
Signert og datert nede t.h.: HFG 1847

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering