Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Mann med kløvhest i fjellandskap 1847

Olje på papir, oppklebet på lerret
23x39
Signert og datert nede t.h.: HFG 1847

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00