Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Bjerketrær med skjærer, vinter 1878

Penn på papir, lysmål
25,5x19,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Svennsund 20/11 78. CS.

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000