Skredsvig, Christian(1854-1924)
Bjerketrær med skjærer, vinter 1878
Penn på papir, lysmål
25,5x19,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Svennsund 20/11 78. CS.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000