Grev Wedels Moderne og Klassiske Auksjon

Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 26. november - 3. desember.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Werenskiold, Dagfin (1892-1977)
Måker 1918

Akvarell på papir, lysmål
39x30
Signert og datert nede t.h.: DW 1918

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Vurdering