Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Werenskiold, Dagfin(1892-1977)
Måker 1918

Akvarell på papir, lysmål
39x30
Signert og datert nede t.h.: DW 1918

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000