Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1960

Blandingsteknikk, lysmål
48,5x63,5
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 60

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00